Adres gabinetu:

Numer telefonu:

E-mail:

Zakres porad:

O mnie

Umów wizytę
Aleksandra Lorek - ZnanyLekarz.pl
Zespół

Dominika Korzeniec

Jestem psychologiem i interwentem kryzysowym, w trakcie szkolenia z psychoterapii.

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Od dwóch lat pracuje na stanowisku psychologa. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Domu Seniora, Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej oraz Szkole Ponadpodstawowej. Aktualnie pracuje w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, gdzie zajmuje się pomocą psychologiczną i interwencją kryzysową. Pracuje w ramach spotkań indywidualnych z osobami dorosłymi, które doświadczają rożnego rodzaju kryzysów życiowych.

Dodatkowo zdobywam doświadczenie na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Sosnowcu, gdzie współprowadzę zajęcia grupowe oraz diagnozy indywidualne pacjentów. Brałam udział w wielu szkoleniach, które miały na celu rozwiniecie moich umiejętności zawodowych (między innymi w kursie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach), swoją prace poddaje regularnej superwizji.

Aktualnie pracuję w gabinecie psychoterapii Aleksandry Lorek.

Polecam z całego serca, Pani Dominika jest osobą przemiłą, profesjonalną, z cudnym podejściem do pacjenta.
Dominika Korzeniec - ZnanyLekarz.pl
Zespół

Klaudia Majgier- Bierza

Z wykształcenia jestem psychologiem oraz interwentem kryzysowym. W swojej pracy wykorzystuję techniki terapeutyczne z zakresu leczenia traumy.
Studiowałam na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach na kierunku psychologia (specjalność: psychologia kliniczna człowieka dorosłego). Od jesieni tego roku rozpoczynam szkolenie z psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym. Obecnie zatrudniona jestem w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 4 w Bytomiu, a także współpracuję z gabinetem prywatnym Aleksandry Lorek w Dąbrowie Górniczej. 

Zajmuję się pomocą i wsparciem psychologicznym, poradnictwem a także interwencją kryzysową również w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Ośrodkach Pomocy Społecznej m.in. w Gliwicach, Katowicach, Będzinie, a także w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Bytomiu. Współtworzyłam projekt pt. „Relacja ma MOC – profilaktyka przemocy domowej w Bytomiu” realizowany w ramach Programu „Sprawiedliwość”, który uzyskał finansowanie ze środków Funduszy Norweskich i środków krajowych.

Odbyłam także staż na Oddziale Psychiatrycznym w Zagłębiowskim Centrum Onkologii Szpitala Specjalistycznego im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej

Ukończyłam wiele specjalistycznych szkoleń z zakresu m.in. Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Studium Interwencji Kryzysowej, Racjonalnej Terapii Zachowania a także z zakresu pracy z osobami po doświadczeniach traumatycznych tj. Studium Integracyjnej Terapii Osób po Traumie (część podstawowa i zaawansowana) oraz szkolenie „Diagnoza i terapia osób straumatyzowanych”

 

Cennik

Konsultacja psychoterapeutyczna
160zł
Konsultacja psychologiczna
150zł
Terapia indywidualna dorosłych i młodzieży
160zł
Konsultacja psychoterapeutyczna par
250zł
Terapia par
250zł
Terapia psychologiczna
(wsparcie psychologiczne)
140zł
Interwencja kryzysowa
140zł
Badania psychologiczne
od 300zł
Wydanie zaświadczenia
100zł

Opinie pacjentów gabinetu

Z Panią Aleksandrą współpracuję już rok. Najlepszym dowodem na to, że terapia działa jest fakt, iż moje objawy bólowe minęły - przede mną dużo pracy, ale dzięki tej Pani widzę tzw. światło w tunelu. Myślę, że dla nikogo praca nad sobą i lękami nie jest wygodna, ale polecam być cierpliwym i wytrwałym oraz stosować się do poleceń Pani Psycholog, a na pewno czeka Was samo dobro.

Pół roku temu gdy szukałam terapeuty w ciemno bez żadnych poleceń, miałam sporo wątpliwości. Dziś wiem, ze miałam szczęście dzwoniąc do pani Aleksandry i umawiając się na nasze pierwsze spotkanie. Pani Aleksandra jest osobą pełną profesjonalizmu, empatyczną. Przychodząc na kolejne spotkania czuje się na nich zaopiekowana. To jeszcze nie koniec terapii a ja wiem, że zmierzam w dobrą stronę z pomocą Pani Oli. :D

Bardzo polecam umówić się na wizytę u Pani Oli. Każda sesja zwiększa świadomość i zbliża do rozwiązania problemu. Po niedługim czasie można odczuć róźnice w swoim samopoczuciu i dostrzec poprawę jakości życia. Pani psycholog jest niezwykle empatyczną i kontaktową osobą, a gabinet jest przytulny i sprzyjający miłej atmosferze.

Pani Ola jest bardzo konkretna. Daje trafne diagnozy i skuteczne rady, jednocześnie jest bardzo wspierająca. Dzięki niej wiele kwestii zostało mi wyjaśnionych i widzę nadzieję na lepsze życie.

Jeśli pogubiłaś/ eś się w życiu i potrzebujesz pomocy w tym by udało się wyjść na prostą drogę z labiryntu zgotowanego przez różne życiowe sytuacje, to Pani Ola będzie działać jak nawigacja. Pani Ola podpowie kierunki, ale wyboru drogi trzeba dokonać samemu. Zawsze jednak lepiej dokonać właściwego wyboru przy wsparciu osoby, która służy fachową pomocą. Pani Ola, to gwarancja profesjonalnej pomocy, więc jeśli takiej właśnie szukasz, to adres gabinetu Pani Oli jest tym właściwym, pod który powinnaś/ powinieneś trafić.