Adres gabinetu:

Numer telefonu:

E-mail:

Zakres porad:

O mnie

Umów wizytę
Aleksandra Lorek - ZnanyLekarz.pl
Zespół

Klaudia Majgier- Bierza

Z wykształcenia jestem psychologiem oraz interwentem kryzysowym. W swojej pracy wykorzystuję techniki terapeutyczne z zakresu leczenia traumy.


Studiowałam na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach na kierunku psychologia (specjalność:
psychologia kliniczna człowieka dorosłego). Jestem uczestnikiem całościowego kursu terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczej i Schematu INTEREGO w Warszawie – Ośrodku akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Obecnie zatrudniona jestem w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 4 w Bytomiu, a także współpracuję z gabinetem prywatnym Aleksandry Lorek w Dąbrowie Górniczej. 

Zajmuję się pomocą i wsparciem psychologicznym, poradnictwem a także interwencją kryzysową również w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Ośrodkach Pomocy Społecznej m.in. w Gliwicach, Katowicach, Będzinie, a także w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Bytomiu. Współtworzyłam projekt pt. „Relacja ma MOC – profilaktyka przemocy domowej w Bytomiu” realizowany w ramach Programu „Sprawiedliwość”, który uzyskał finansowanie ze środków Funduszy Norweskich i środków krajowych.

Odbyłam także staż na Oddziale Psychiatrycznym w Zagłębiowskim Centrum Onkologii Szpitala Specjalistycznego im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej

Ukończyłam wiele specjalistycznych szkoleń z zakresu m.in. Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Studium Interwencji Kryzysowej, Racjonalnej Terapii Zachowania a także z zakresu pracy z osobami po doświadczeniach traumatycznych tj. Studium Integracyjnej Terapii Osób po Traumie (część podstawowa i zaawansowana) oraz szkolenie „Diagnoza i terapia osób straumatyzowanych”

Przyjmuję w gabinecie w Dąbrowie Górniczej ul. Majakowskiego 37

Zespół

Paulina Szewczyk

Jestem absolwentką psychologii Akademii Humanitas w Sosnowcu (specjalność: psychologia kliniczna i osobowości).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam dzięki praktykom w Centrum Zdrowia Psychicznego w Kostrzynie Nad Odrą.
Dodatkowo w ostatnim czasie brałam udział w warsztatach z zakresu zaburzeń lękowych u osób dorosłych oraz u młodzieży.
Od września tego roku rozpoczynam studia podyplomowe z zakresu terapii integracji sensorycznej.
Moim celem jest ciągłe rozwijanie się w zakresie psychologii oraz zdobywanie doświadczenia zawodowego. Nieustannie biorę udział w warsztatach doszkalających.

W swojej pracy kieruję się indywidualnym podejściem do każdej przychodzącej do mnie osoby, szerokim spojrzeniem na problem, z którym dana osoba przychodzi oraz skupiam się na efektywnej pomocy i wsparciu.

W tutejszym gabinecie zajmuję się konsultacjami psychologicznymi oraz wsparciem psychologicznym w kryzysach emocjonalnych osób dorosłych oraz młodzieży od 15 roku życia.

Przyjmuję w Dąbrowie Górniczej przy ul. Łącznej 39.

Zespół

Klaudia Leśniak

Z wykształcenia jestem psychologiem, ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na Uniwersytecie Ignatianum w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam min. w Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów w Rzeszowie czy też w poradni psychologicznej w Będzinie.

Aktualnie pracuję w dąbrowskim Centrum Integracji Społecznej i schronisku dla osób bezdomnych.
Nieustannie staram się rozwijać poprzez udział w różnych szkoleniach i kursach oraz poszerzać swoje doświadczenie zawodowe.
Pracując jako psycholog podchodzę do każdej osoby indywidualnie i staram się jej zapewnić poczucie bezpieczeństwa, akceptacji i zrozumienia.

W gabinecie Aleksandry Lorek zajmuję się pomocą i wsparciem psychologicznym dla osób dorosłych. Pracuję min. z osobami z obniżoną samooceną, w kryzysie, zaburzeniami nastroju.

Przyjmuję w gabinecie w Dąbrowie Górniczej przy ul. Łącznej 39.

Cennik

Konsultacja psychoterapeutyczna
180zł
Konsultacja psychologiczna
160zł
Psychoterapia indywidualna dorosłych i młodzieży
180zł
Konsultacja psychoterapeutyczna par
250zł
Terapia par
250zł
Terapia psychologiczna
(wsparcie psychologiczne)
150zł
Interwencja kryzysowa
140zł
Badania psychologiczne
od 400zł
Wydanie zaświadczenia
100zł

Opinie pacjentów gabinetu

Z Panią Aleksandrą współpracuję już rok. Najlepszym dowodem na to, że terapia działa jest fakt, iż moje objawy bólowe minęły - przede mną dużo pracy, ale dzięki tej Pani widzę tzw. światło w tunelu. Myślę, że dla nikogo praca nad sobą i lękami nie jest wygodna, ale polecam być cierpliwym i wytrwałym oraz stosować się do poleceń Pani Psycholog, a na pewno czeka Was samo dobro.

Pół roku temu gdy szukałam terapeuty w ciemno bez żadnych poleceń, miałam sporo wątpliwości. Dziś wiem, ze miałam szczęście dzwoniąc do pani Aleksandry i umawiając się na nasze pierwsze spotkanie. Pani Aleksandra jest osobą pełną profesjonalizmu, empatyczną. Przychodząc na kolejne spotkania czuje się na nich zaopiekowana. To jeszcze nie koniec terapii a ja wiem, że zmierzam w dobrą stronę z pomocą Pani Oli. :D

Bardzo polecam umówić się na wizytę u Pani Oli. Każda sesja zwiększa świadomość i zbliża do rozwiązania problemu. Po niedługim czasie można odczuć róźnice w swoim samopoczuciu i dostrzec poprawę jakości życia. Pani psycholog jest niezwykle empatyczną i kontaktową osobą, a gabinet jest przytulny i sprzyjający miłej atmosferze.

Pani Ola jest bardzo konkretna. Daje trafne diagnozy i skuteczne rady, jednocześnie jest bardzo wspierająca. Dzięki niej wiele kwestii zostało mi wyjaśnionych i widzę nadzieję na lepsze życie.

Jeśli pogubiłaś/ eś się w życiu i potrzebujesz pomocy w tym by udało się wyjść na prostą drogę z labiryntu zgotowanego przez różne życiowe sytuacje, to Pani Ola będzie działać jak nawigacja. Pani Ola podpowie kierunki, ale wyboru drogi trzeba dokonać samemu. Zawsze jednak lepiej dokonać właściwego wyboru przy wsparciu osoby, która służy fachową pomocą. Pani Ola, to gwarancja profesjonalnej pomocy, więc jeśli takiej właśnie szukasz, to adres gabinetu Pani Oli jest tym właściwym, pod który powinnaś/ powinieneś trafić.